BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ OSiR WAŁBRZYCH

Biuletyn Informacji Publicznej

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu

Kontakt:


Sekretariat


ul. Wysockiego 11a
58-300 Wałbrzych
tel. 0746647115
fax. 0746647102
osir@osir.walbrzych.pl

Dyrektor


Mariusz Gawlik
0746647115
dyrektor@osir.walbrzych.pl

Księgowość


Główna Księgowa
Janina Kubik
0746647104
kubik@osir.walbrzych.pl

Dział Imprez


Koordynator Zespołu Organizacji Imprez 
Tomasz Durajczyk
0746647111
durajczyk@osir.walbrzych.pl

Istruktor Sportu
Michał Borzemski
0746647106
borzemski@osir.walbrzych.pl

 

 

Administracja strony internetowej i Marketing


Robert Chwiałkowski
tel. 603 685 134

 

Dział Eksploatacji Obiektów i Organizacji Kultury Fizycznej


Kierownik Działu
Jan Szymczak
0746647108
szymczak@osir.walbrzych.pl

Dział Eksploatacji Obiektów i Organizacji Kultury Fizycznej


Zastępca Kierownika Działu
Adam Pielaszek
0746647107
pielaszek@osir.walbrzych.pl


Dział Eksploatacji Obiektów i Organizacji Kultury Fizycznej


Inspektor ds. Zespołu Obiektów Kubaturowych
Hanna Andrzejewska - Stawska
0746647107
andrzejewska@osir.walbrzych.pl 


Dział Eksploatacji Obiektów i Organizacji Kultury Fizycznej


obiekt sportowy ul. Ratuszowa, obiekt piłkarski ul. Dąbrowskiego (Biały Kamień), 

stadion ul, Kusocińskiego (Piaskowa Góra), stadion ul. Chopina (Nowe Miasto),

stadion ul. Sportowa (Sobięcin), stadion ul. Blankowa (Podzamcze), 
basen ul. Bystrzycka (Rusinów)

Inspektor ds. Zespołu Obiektów Niekubaturowych
Sławomir Turliński
0746647107
slawtur@wp.pl 


Hala Lekkoatletyczna


Kierownik obiektu
Ryszard Szram
0746647117
szram@osir.walbrzych.pl


Skate Park


Pracownik obiektu

0748465533
skatepark@osir.walbrzych.pl


Hala ul. Wysockiego


Pracownik obiektu
0746647109

Hala Pl. Teatralny


Pracownik obiektu
0746647116

Pokaż metryczkę tego dokumentu drukuj 
Podpisał: Mariusz Gawlik
Dokument z dnia: 02.09.2008
Dokument oglądany razy: 19 318
Opublikował: Mariusz Gawlik
Publikacja dnia: 15.01.2013
 
Ukryj metryczkę tego dokumentu     drukuj 

2008 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu. Wszystkie Prawa Zastrzerzone.[SmodBIP v.1.15]

.:Osir Wałbrzych:. .:Bip Osir Wałbrzych:.